باسمه تعالی

طریقه پرداخت اقساط بیمه عمر

 1-پرداخت الکترونیک:

کلیه کسانی که دارای کارت بانکی عضو شتاب می باشند و رمز دوم خود را فعال نموده اند می توانند از این روش برای پرداخت اقساط خود در هر نقطه ای از جهان استفاده نمایند.
در این روش ابتدا به سایت www.samaninsurance.com مراجعه و سپس گزینه پرداخت سررسید را انتخاب (تصویر شماره 1) و سپس روی گزینه پرداخت سررسید کلیک کرده. در این مرحله صفحه جدیدی برای شما نمایش داده خواهد شد(تصویر شماره2)، با انتخاب گزینه پرداخت اقساط وارد مرحله سوم که وارد کردن اطلاعات بیمه گذار می باشد خواهید شد.


(تصویر شماره 1)


(تصویر شماره 2)

در این مرحله (تصویر شماره 3) جدولی شامل سه مورد را مشاهده خواهید نمود. در مورد اول کد اعلام بدهکار که عددی 7 رقمی است را وارد کرده سپس کد بیمه گذار و در نهایت عبارت مربوطه را وارد کرده و مراحل بعد را طبق دستور ادامه دهید. (این کد در دفترچه اقساط و سند بیمه نامه شما تعیین شده است، لازم به ذکر است کد اعلام بدهکار با توجه به سررسید اقساط سالیانه تغییر خواهد کرد).

(تصویر شماره 3)

با وارد کردن اطلاعات مورد نظر وارد صفحه اقساط خود شده و قسط مورد نظر را انتخاب و مراحل بعدی را طبق دستور ادامه دهید.

 2-بانک سامان:

الف: بیمه گذار با در دست داشتن دفترچه اقساط به یکی از شعب بانک سامان مراجعه و اقساط خود را پرداخت می نماید.
ب: در صورت نداشتن دفترچه اقساط مبلغ حق بیمه را طی یک فقره فیش به شماره حساب 801810998004 بانک سامان واریز نموده و از متصدی بانک درخواست شود تا حتماً نام بیمه گذار در شرح سند قید گردد. لازم به ذکر است اصل فیش و یا فکس آن به نمایندگی ارسال گردد.

 3-بانک ملت:

در این روش بیمه گذار به یکی از شعب بانک ملت مراجعه و مبلغ قسط خود را به حساب 3325271464 به نام بیمه سامان واریز و اصل فیش یا کپی آن را به صورت دستی یا فکس به نمایندگی ارسال تا قسط مزبور رسید شود.
«لازم به توضیح است که چنانچه این مورد گزارش نگردد هیچگاه آن قسط رسید نخواهد شد»

 4- چنانچه سه مورد بالا برای بیمه گذار به هر دلیلی مقدور نبود می تواند مبلغ قسط خود را در مقابل اخذ رسید تاریخ دار به دفتر نمایندگی تحویل نماید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکلی در پرداخت الکترونیک می توانید با شماره های 6642856-0311 - 5278588-0312 تماس گرفته و یا با ارسال پیامک به شماره 30002828614614 موارد خود را مطرح نمائید.